Informační články :'3

božínku, sorryy.

3. srpna 2014 v 10:53 | Sabí:3
vím,že tu hodně lidí čeká na to, až vydám nějaký článek.
ale já prostě nemám náladu.
chci si užívat prázdniny, navíc ted začaly přípravné zápasy v naší nové werk aréně - hokejové♥
nemám teď vůbec čas.. nebudu teď přidávat vůbec často , chci se sice podívat na vaše blogy, ale prostě nemám náladu. nemám náladu tu něco vypisovat.
snad mě fakt omluvíte. čekejte brzo nějaký SNAD LEPŠÍ ČLÁNEK. takže čau čau:)) ted se jdu mrknout na vaše blogy, páni, snad se nezlobíte. ale pochopte mě '! tak velké prázdniny jsou jen jednou za rok.
užívejte si prázdniny!! :-) a pořád se smějte ! :-)) važte si toho, že teď nemusíte nic dělat. (nepočítám ty, co mají brigádu) . eh vážně. prostě neseďte tady, jděte radši ven. doufám,že mě pochopíte.
ČAU ČAU ČAU ČAU ČAU

omlouvám se moc moc

19. července 2014 v 13:13 | Sabí:3

strašně moc se omlouvám za mou neaktivitu. za to, že neobíhám blogy,nekomentuju. je to způsobeno tím,že skoro každý den někde chodím. lítám po venku, chodím na bazény. a však víte, chci si prázdniny užít:-)
tak proto vám chci říct, že má aktivita teď bude minimální.
sice sem na počítači až třeba do půl 4 ráno, ale to se mi potom nechce na vaše blogy dívat,takže pardooon. prosím, pochopte to. chci si užít prázdniny.. a hmmm doufám,že to prostě pochopíte!:)

čaute a užívejte si prázdnin!!!:-)) nebojte se, někdy přidám článek. ale třeba jednou za 4 dny.
snad to nebude vadit, mám vás ráda
.

jsem zde, vracíím see

22. června 2014 v 19:30 | Sabí:3
je to tady, chtela jsem vás informovat, že se VRACÍM. sice vůbec nevim, jak budu mít čas, atd atd..
vůbec nevim, jestli si můj blog ještě někdo pamatuje,ale budu doufat,ŽE JO.
flowers in your hair | via Tumblr
někteří mi pořád psali ať se vrátím, atd atd.. ale já sem vůbec nevěděla, jestli to má ještě cenu, jestli to má smysl..
ale rozhodla jsem se , že teda jo.. že se teda vrátím, že vás tu budu zase zahrnovat článkami. (ochhh)
tyjo, než já si zase na to zvyknu.. to bude trvat dlouho,ale nevadí.. jsem zde a to je dobrý, no ne?:)

po dloouhýý době:3

16. listopadu 2013 v 17:39 | Sabí:3

Po dlouhé době jsem zde:3

Hanna Marin
-hm,hm:-D já vím,strašně dlouho jsem vás nepsala, mooooc se omlouvám no:3 ale stejně je to moje věc:) neměla jsem náladu na blog a příjde mi ,že jsem uplně jiný člověk,než ten,který vám tu psal poslední článek, který je zde zveřejněn. vůbec nevím co psát, vyšla sem ze cviku,ale asi začnu normálně přidávat deníček,atd... no tak jsem zvědavá jestli si někdo na můj blog vzpomene:-) za chvíli vánocce, taky se tak těšíte?♥_♥no,tohle je spíš takový informační článek,že se zde nejspíííš vrááátím a budu aspoň jednou za týden něco přidávat. ♥ btw. z 46 oblíbených blogů už tu není víc než třičtvrtina,zůstalo mi jen 15 tak se prosím ozvěte:').. vy kteří jste ještě na můj blog nezapomněli. hrozně mě mrzí,že ti nejlepší už tu nejsou,už to tu asi nebude to, co bývalo. ale snad to bude aspoň trochu dobrý a bude mě to bavit. mmmmhhhh

New design , aláá summer.

6. dubna 2013 v 22:07 | Sabí:3
Máme tady zase už zase novej design, který stojí tak trochu za ,,zmínku. '' v článku o novém designu . mě se hrozně moc líbí, aspoň jsme si připomněli léto, prázdniny . . . a né tu bílou kupu sníhu venku , ve kterém se musíme každý den brodit, hahahahhaa bitch please , i want summer. jojojojoj, už chci prostě léto . a ten vlk , na okrajích :-* ach , bože mine láska prostěěěě .miluju takové obrázky. no niiic, doufám, že se vám design taky líbí :-*:-* názory please do komentářů, samozřejmě, kam jinam asi ?! :D hahaha, tak snad se máte dobře, já totiž jope, a mám zase náladu na blogíííček . víte co, takhle si blogovat, a lalalalalalla. prostě yes , yes ,yes :-* takže to je asi tak vše. tečka,kámo.

S láskou,vaše S.

Design - ,,birds'' :-*

19. února 2013 v 15:09 | Sabí:3
Hahahahaha máme tady další design . jo sice je měním často, ale tenhle je zas takovej jakože ,,lepší '' než ty úúúplně nejobyčenejší. dobře. není dobrý . ale mě se líbí :D:D:DD;-* miluju tenhle šštyyyl,a tak no :3♥

LÍBÍ SE TI ?:3 CO SI O NĚM MYSLÍŠ ? MÁŠ TAKY RÁDA BIRDS ?
S láskou,vaše S.

Konec kontroly -_- FUCK !

26. ledna 2013 v 15:58 | Sabí:3
hahahahahaha takže. nezapsalo se snad 545645644 lidi . Ne ,dobře, ale nezapsali se někteří ti , co bych si to o nich ani nemyslela, takže jak to dopadlo , koho vyhodím, atd. ? Sice jsem psala, že vás vyhodím všechny,ale nechápu to , chodíte tady, je takovej maxi nápisek nahoře, a vy si toho nevšimnete ? jako vím, že tu chodíte, komentujete,ale totálně mě to naštvalo -_- shit ! a nemyslete si , že vás jako nevyhodím:D:-* nebudu k vám chodit každý den když vy na to dlabete.
1971211_large

Hodnocení blogů .

12. ledna 2013 v 13:39 | Sabí:3

Jojoj, taky začínám hodnotit blogy.

jo,vím že je to hrozně moc originální,ale co - baví mě psát mé názory,atd.
______
Co budu hodnotit?
První dojem .
Články .
Design .
___________
Přihláška.
Přezdívka
blog
jak dlouho bloguješ
Tumblr_mg7qd0v8jr1r8iv71o1_500_large

Nový design :33333* - Aláá sněhurka bitch

4. ledna 2013 v 21:40 | Sabí:3

Konečně ! Konečně !

Trolololoooo , konečně jsem spojila ve photoflirte studio ( jooo měla jsem photoshop, ale jaksi mě to tam nebaví, nemám už to ráda to já radši něco pro takové blbce jako jsem já ) dvě fotky . Mě se ty ,,bitchschoovskééé se sněhurkou hrozně moc líbí '' žeru je , no . ale co s tím uděláš ? já vím, hovnoooooo' . sice to vypadá lehce, ale celkem jsem se patlala než jsem to nastavila a potom vybrala nějaké celkem dobré okraje - trochu to k tomu designu nesedí, ale líbí se mi to víc než bez něj. jinak se taky změnila stránka z bílé na černou- musí se taky někdy měnit :D:-*
spokojenost : ale jo , ujde to , si myslím :333 ale nic extrémního :D:D:-*

Omluvte mě, ale já prostě nejsem na žádné experimentování, už tohle pro mě byla velká změna , mám radši ty jednoduché designy :-* snad pochopíte !! ♥'

LÍBÍ SE VÁM ASPOŇ TROCHU ? MÁTE RADŠI JEDNODUCHÉ NEBO SLOŽITÉ DESIGNY ? VÁŠ NÁZOR?

S láskou, vaše S.

Třídění oblíbených blogů II.

3. ledna 2013 v 0:03 | Sabí:3
Druhá část vyhodnocení kontroly mých oblíbených blogů
 
 

Reklama