Konec kontroly -_- FUCK !

26. ledna 2013 v 15:58 | Sabí:3 |  Informační články :'3
hahahahahaha takže. nezapsalo se snad 545645644 lidi . Ne ,dobře, ale nezapsali se někteří ti , co bych si to o nich ani nemyslela, takže jak to dopadlo , koho vyhodím, atd. ? Sice jsem psala, že vás vyhodím všechny,ale nechápu to , chodíte tady, je takovej maxi nápisek nahoře, a vy si toho nevšimnete ? jako vím, že tu chodíte, komentujete,ale totálně mě to naštvalo -_- shit ! a nemyslete si , že vás jako nevyhodím:D:-* nebudu k vám chodit každý den když vy na to dlabete.
1971211_large

Takže tihle lidi se nezapsali .Abych pravdu řekla, někteří mě opravdu překvapili :) měli jste na to skoro týden, a myslím si, že za ten týden tu vfětšina z vás byla, ale ne - vy jste se nemohli napsat. takže to dopadlo takhle . napíšuuu tu ty co dávám pryč,a důvod.

http://fuckyourstupidlife.blog.cz - tvůj blog jsem měla hrozně moc ráda,ale ne . prostě :) nepřidáváš, nechodíš tu, a promiň ale já nebudu chodit na něčí blog každý den. ale když se vrátíš tak mi prosím dej vědět, přidám si tě .

http://le-superman.blog.cz/ ♥ - tebe dávám pryč, protože si myslím, že tu moc nechodíš , a taky nepřidáváš nějak aktivně:/ promiň , ale nebaví mě článek kde šoupneš jenom písničku :(

http://ebbey.blog.cz/ ♥ - tvoje články mě jaksi nebaví -_- od té doby co si se mnou spřátelila ( napsala jsem ti já ,že chci sice ) ale tu vůbec nechodíš si myslím ))

http://fallin-down.blog.cz/ ♥ - nepřidáváš, nechodíš. pokud se vrátíš napiš mi.

http://mrspapi.blog.cz/ ♥ - promiň ale v poslední době mám takovej pocit, že tu vůbec nechodíš, a přidáváš pořád příběhy, a mě to někdy nebaví číst :) . chybí mi ty deníčky ,a tak .

OSTATNÍ SI NECHÁVÁM, ALE PROSÍM VÁS, PŘÍŠTĚ SE NAPIŠTE ;) . . o některých vím, že tu chodí, ale nezapsali se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co se ti tu nejvíc líbí?

Deníček 29.9% (255)
Názory 12.8% (109)
Fotogalerie 22.4% (191)
Recenze 12.1% (103)
projekty 11.3% (96)
fakta 11.5% (98)

Aktuální články

Reklama