Třídění oblíbených blogů :3♥

9. prosince 2012 v 11:59 | Sabí:3 |  Informační články :'3
Jak jste si jiště všimli, mám už přes 60 oblíbených blogů, a chce to trochu promáznout, a mít tam jen ty, které mě opravdu hoodně moc baví ,a chodím tam ráda. joo vím, jsem tak skvělá , úžasná blbá, a nedokážu ani čtvrtku vyřadit,ale kolem 6 lidí bych třeba vyhodit mohla ? :O


Tenhle blog je naprosto dokonalý,úžasný, články mě děěěěsně moc baví. úžasná adminka, úžasný styl článků, nádherný design ( jooo mě baví) adminka je trapka:-*:DDD né , zbožňuju její styl psaní článků, a to všechnooo ♥NECHÁVÁM.
Tenhle blog je naprosto skvělý. Moc se mi líbí sympatická, originální adminka, která má vždycky svůj názor, sice toho máme málo společného,ale i tak - její blog je naprosto skvělý, opravdu se mi tam líbí vše. od článků až po design, a styl blogu. Určitě NECHÁVÁM ! ♥
Moje srdcovka ♥ úžasná adminka, úžasné články. hrozně se mi tam líbí, VŠECHNO . I když nepřidávaš jaksi pravidelně, tak se mi tvůj blog líbí hrozně mooc. ♥ NECHÁVÁM.
Tvůj blog se mi hrozně moc líbí, ale nepřidáváš skoro vůbec v poslední době přidáváš jen párkrát za 14 dnů,ale tvé články se mi líbí, takže si tě ještě NECHÁM ! ♥
Úžasný blog, úžasné články, krásný design, krásný styl , typ blogu . Všechno se mi tam hrozně moc líbí :33333 ♥ I když teď si měla jaksi nějakou pauzu nebo co NECHÁVÁM SI TĚ. ♥
Tenhle blog se mi hrozně moc líbí, ty mě bohužel nemáš v oblíbených, asi se ti můj blog nelíbí - nebo něco takového, ale já tě mám v oblíbených, a přidávám ti ke každému článku komentář, mám tvůj blog děsně moc ráda. NECHÁVÁM ♥
Tento blog žeruuu, další citovka, kámooo, tebe bych si nikdy neodebrala -,- . nádherný design, typ a styl blogu , úžasná adminkaaaa. krásný blog, dokonalý blog, agrrr. NECHÁVÁM SI TĚ . :-*
Ty už si dlouhou dobu nic nepřidala, tvůj blog se mi sice líbil,ale teď jsi všechny články skoro smazala,a nic. MAŽU!
Tvůj blog se mi hrozně moc líbí, miluju takové styly,a navštěvovala jsem tě už tak před rokem a půl, kdy jsem měla ještě jinej blog. sice mě nemáš v oblíbených , nevím, asi se ti můj blog nelíbí, nebo co já vím, ale já si tě NECHÁVÁM !
Heeej, kámo další blog, který totálně zbožňuju, miluju a ještě nevím co :-**** jseš úplně úžasná holka,a miluju tvůj blog. je samozřejmé, že si tě nechávám!
Hmm, tvůj blog jednoduše hltám, žeru, sleduju každej den . miluju ty tvoje feťácké články, kámo. nechávám !
našla jsem si tě teprve nedávno -,- a úplně luuuxuuus , vtipnej blog, zdáš se mi i ty fajn - adminka. :D:D:D nechávám !
ach jo, abych pravdu řekla, přestává mě to u tebe jaksi bavit. na blog skoro vůbec nechodíš a nic nepřidáváš,ale když něco přidáš, tak už to stojí za to ... nechávám, ale s vykřičníkem.. !
tvůj blog žeru, kámo,brácho. tebe bych si nesmazala, miluju ty tvoje debilovinky,a táák,máš úžasné články, píšeš skvěle, co víc si přát ? nechávám !
máš dva blogy, a já si tě přepisujuuuu na http://sodifferent.blog.cz/ ))
TVŮJ blog žeru miluju, je to jeden z mých NEJ NEJ oblíbenějších, sice taky nějak extra hooodně nepřidáváš,ale vždy to stojí za to, když už něco přidáš . nechávám!
tvůj blog mám ráda, a každej den skoro nějakej novej článek, ňůůůch ♥ . líbí se mi tvé články, a celkově tvůj blog. NECHÁVÁM !!
HEEEJ kámo brácho, tebe miluju,a taky tvůj blog, žeru ho, komentuju ti vše co se dá , tebe bych si nesmazala ani za nic, tvoje články , ňáááách ! NECHÁVÁM !
Tenhle blog úplně miluju, miluju číst ty dokonalé povídky,atd. Ňááách , máš to naprosto dokonalé,a adminka se mi zdá taky hrozně moc milá,sympatická. mám ráda její blog. NECHÁVÁM!♥
Úplně dokonalej blog, miluju ty tvoje čláánkyyyy, žeru tvůj blog, co víc říct ? NECHÁVÁM!
Kdysi, když jsem měla starý blog mě tvůj blog bavil,ale teď už mě vůbec nebaví, skoro nepřidáváš, a když ti okomentuju článek ani mi neokomentuješ můj článek,ale napíšeš jen odpověď , hmm . promiň, ale mažu!
v poslední době moc nepřidáváš,ale já tvé články miluju :'):3333♥ a ty mi příjdeš hrozně sympatická, tvé články, když už něco přidáš mě baví. NECHÁVÁM!
tvůj blog se mi děsně moc líbí, miluju tvé články, vždy se u nich pobavím , a s radostí napíši komentář, a těším se na další, zase čupr čupr článek. nechávám!
skoro vůbec nepřidáváš, a nechodíš ke mě ani . mažu)
když jsem si tě přidávala, tak jsem myslela, že jsi celkem aktivní,ale moc neee teda, ale tvé články mě jinak baví, a taky miluju Jáchyma, takže nechávám,ale s vykřičníkem.
tvůj blog mám hrozně moc ráda,a tvé články mě baví, i když mě nemáš v oblíbených , tak tvůj blog navštěvuju pořád. nechávám!
tvůj blog se mi celkem líbí, teď máš pokažený pc nebo co , a omluvila ses takže nechávám, a píši že máš pozastaveno.
tvůj blog žeru,kámo brácho, je to jeden z takových těch ,,světlušek na blogu . " i ty se mi zdáš hrozně moc sympatická. takže rozhodně si tě nechávám!
tvůj blog mám hrozně moooc, moooc ráda, a přidáváš zajmavé články,a i ty se mi zdáš hrozně moc sympatická. nechávám!
Jéééééééééééééé, tvůj blog nejvíc na světě žeru, jsem na něm závislá, jsi takovááá supermankaa ♥ hmm,tvůj blog je prostě jeden z těch TOP ! ♥ nechávám na 10000000%
tvůj blog mám děsně moc ráda, jsem ráda, že se ti i můj blog líbí, agrrrrr, miluju takové blogy, jsi taky jedna z TOP ! ♥ ty mi příjdeš hrozně milá,a sympatická,a tvé články jsou naprosto super. nechávám !
tvůj blog je děsně mooc fajn, příjdeš mi jako sympatická holka,a tvé články mě baví. nechávám!
máš naprosto dokonalé,nádherné,překrásné články, které mě vždy pobaví, a souhlasím s něma, i ty mi příjdeš hrozně sympatická,a milá, a tvůj blog mám prostě hrozně moc ráda. nechávám :33♥ !
před tím mě tvůj blog hrozně moc bavil,a tak , ale teď už mě jaksi přestává bavit, a je to tím, že už moc nepřidáváš. ale jsi fajn holka, takže nechávám, ale s vykřičníkem !
ňááách, ty jsi další jedna z těch co má TOP blog, miluju tvoje články, jsou vždycky zajímavé,a ty mi příjdeš hrozně fajn, tvůj blog se mi líbil už hrozně dávno, když jsem ještě kdysi blogovala, si pamatuju :') :-* nádhernej blog prostě. nechávám!
tvůj blog se mi hrozně moc líbí, jen nejsi moc aktivní , ale jinak tvé články jsou čup,a ty mi příjdeš jako fajn holka. takže si tě nechávám ! :3 ♥
joop, tvůj blog je taky jeden z těch TOP, mám ráda tvůj blog, tvé články,a i ty se mi zdáš hrozně super. nechávám !
ty mě nemáš v oblíbených,ani nic takového,ale tvůj blog se mi hroooozně moc líbí :) :-* takže si tě nechávám.
hm,hm,tvůj blog mám hrozně moc ráda, máš zajímavé články,ale moc nepřidáváš teď už , nevím co se stalo ,ani nic takového, ale tvůj blog mám ráda nechávám si tě, ale s vykřičníkem !
jo,tvůj blog mám hrozně moc ráda,a většinou s tvými názory souhlasím, příjdeš mi jako super holka, která dost přidává, a články mě vždycky baví, většinou příjdu a jejich tam nových kupa. nechávám !
tvůj blog je fajn, je mi to hrozně moc líto s tou Vídní, připadáš mi jako hrozně milá,a fajn holka. nechávám!
héééj, tvůj blog, opět patří mezi ty TOP světlušky na tomto bloguuuuu, miluju tvé články, miluju tvůj blog, tvůj design, připadáš mi hrozně faaajn a milá. se tvým blogem jsem na 545157857% spokojená. NECHÁVÁM !
tvůj blog nemám v oblíbených moc dlouho, ale tvé články jsou fajn,a zdáš se taky milá. nechávám!
jééé, tak tvůj blog je srdcovka, hrozně se mi tam líbí, tvé články mají hlavu a patu, zdáš se mi nesmírně sympatická, a tvé články mě hrozněě moc baví. nechávám!
tak tvůj blog je taky super, zdáš se mi milá, jen tu můžeš chodit ke mě víc :) nechávám!
skoro vždy souhlasím s tvými články,a názory, taky miluju Jáchyma,a zdáš se mi hrozněěě fajn ! miluju tvůj blog a miluju tvé články. NECHÁVÁM!
Tvůj blog se mi líbí, jen by jsi mohla ke mě chodit víc, a psát názory na mé články. prozatím nechávám.
tvůj blog se mi hrozně moc líbí, jen přidáváš hrozně málo. ale tvé články se mi líbí. nechávám,ale s vykřičníkem!
tak ty ke mě skoro vůbec nechodíš, ale tvé články mě baví. nechávám,ale s vykřičníkem!
joo,další z těch TOP blogů , miluju tvůj styl psaní článků,miluju tvůj design, mám hroozně ráda takové lidi jako jsi ty, máš skvělou osobnost, a prostě všechno, tvé články mě nesmírně baví. nechávám!
jooo,tvůj blog je hrozně fajn, mám to tam ráda,a tvé články mě baví, ty se mi zdáš taky moc sympatická. nechávám!
tvůj blog se mi hrozně moc líbí, líbí se mi tvoje články, a typ blogu , jenoemže teď už nějak nepřidáváš, a ke mě vůbec nechodíš, takže prozatím nechávám,ale s vykřičníkem!
tvůj blog mám taky moc ráda, líbí se mi tvoje články, a vždycky na mě vybafne hoodně nových článků, jen by si ke mě mohla chodit více . nechávám!
tvůj blog je hrozně moc fajn, miluju tvé články,atd, jen by si ke mě mohla chodit více. nechávám!
tvoje články mě hrozně baví
- oprava nechávám ! , napsáno má :'DD:3
tvůj blog je hrozně krutopřísně dokonalej, a miluju ho , i ty tvé články, ty se mi zdáš taky hrozně moc fajn,a na můj blog zdá se chodíš . takže si tě nechávám!
tvůj blog je děsně fajn, baví mě tvoje články, jen by si ke mě mohla chodit více,a více přidávat, pak se na tvém blogu nudím,když moc nepřidáváš. nechávám.
tvůj blog mám hrozně moc ráda, tvé články jsou inspirující, jen ke mě vůbec skoro nechodíš, takže ke mě začni více chodit, jinak jsem spokojena. nechávám.
Sama si mi psala, jestli s tebou chci spřátelit,a ani mě nemáš zapsanou,skoro vůbec nepřidáváš, a na můj blog nechodíš. takže si tě bohužel mažu.
jooo,tvůj blog žeru, miluju, miluju ty tvoje články, ty se mi zdáš hrozně Top beeejbbbb, takže si tě nechávám ! ♥
jooo,tvůj blog je hrozně fajn,a tak, jen by si ke mě mohla chodit více, ale tvé články mě baví, ty mi příjdeš fajn, tak proč si tě nenechat ? takže nechávám!
tvůj blog je hrozně krutopřísnědokonalej, a žeru ho , jeden z těch TOP světlušek na blogu. tvé články mi vždy vykouzlí úsměv na tváři, ňáách prostě ho miluju. nechávám !
váš blog mám hrozně moc ráda, jen ke mě moc nechodíte, ale vaše články jsou inspirující a mám je ráda. nechávám.


Hmm, jak vidíte skoro nikoho jsem nesmazala, jsem to já hodná duše, co ? ale vy co tam máte nechávám s vykřičníkem, snažte se víc. ;) příště už vás můžu smazat. Jinak vymazala jsem vás 3 ... :33 ♥ kdyby jste se chtěli zlepšit , nebo tak, tak se snažte,a možná si vás zase přidám do oblíbených ;) ;-*
(s)mějte se, vaše S.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni , pokud jsi tu byl/a .

klik. 100% (777)

Komentáře

Zobrazit vše (110)
Zobrazit starší komentáře

101 happyová^^ happyová^^ | Web | 12. prosince 2012 v 14:39 | Reagovat

děkuji moc,nešel nám internet tak proto jsme nebyla aktivný.:)

102 Sabí Sabí | Web | 12. prosince 2012 v 14:40 | Reagovat

[101]: nemáš zač. aha ok.

103 Ell Ell | 12. prosince 2012 v 15:49 | Reagovat

JEDINEČNÁ SOUTĚŽ KDE KAŽDÝ VYHRÁVÁ!!!
Chcete zdarma získat zrcadlovku Canon, Nikon, nebo iPad? Také soutěžím a naprosto mě to uchvátilo. Na této české stránce to jde lehce, stihněte to ještě do Vánoc! Je to jeden z mála soutěžních webů, kde NIKDY NIC NIKOMU neplatíte a výhru máte s registrací jistou.
1)Důležité je, abyste se jako první se ZAREGISTROVALI-aby věděli kam vás připočítávat body a posílat výhry a pak jen klikáte na soutěže kterých se zůčastníte a dostanete za ně body.
Registrace zde:
http://www.soutezplus.cz/s/EcbWWfkT/
2)Každý VYHRÁVÁ!!!(není to tak že by vás někdo musel vylosovat apod,. Prostě když dosáhnete určitého počtu bodů, automaticky vám pošlou vám dárek.)
3)Množtví získaných bodů odpovídá výhře. Buď drobné dárečky, nebo už slušné ceny. Za více bodů získáte zrcadovku Canon, nebo iPad a další..
4)NA FACEBOOKU SI MŮŽETE PŘEČÍST KLADNÉ ODEZVY DALŠÍCH SOUTĚŽÍCÍCH PO TOM, CO VYHRÁLI.
5)Aspoň se podívejte, za to nic nedáte. Určitě to zkuste :-)...

104 Sabí Sabí | Web | 12. prosince 2012 v 16:00 | Reagovat

[103]: prosím nespamuj mi tím;)

105 Kela Kela | 13. prosince 2012 v 15:57 | Reagovat

Ahoj, chceš si přivydělat nějaké peníze? Klikni na tento odkaz a zaregistruj se
http://www.ermail.cz/link/VY7cXJYmejA27aeJmCTmYA7jVCYac7NY
Za vůbec nic se NEPLATÍ a je to rychlé!!! Na začátku dostaneš 100 kč, budou ti chodit emaily a každým přečtením ti přibydou nějaké peníze které si pak můžeš vybrat v řádech stovek i tisíců...Nic nejde hned, chce to trpělivost a vytrvalost ale když se to rozjede, tak peníze přibývají rychle...Není to podvod, sama to mám ...:-) Myslím si, že je to pěkná brigádka...Zkus..:-)

106 Sabí Sabí | Web | 13. prosince 2012 v 18:43 | Reagovat

[105]: pýýčo.

107 one69direction one69direction | 15. prosince 2012 v 0:12 | Reagovat
108 džejn)) džejn)) | Web | 17. prosince 2012 v 17:51 | Reagovat

jsi zlatíčko, děkuju:) poslední dobou jsem neměla čas ale tedka už se budu zas snažit nejvíc!:):D

109 Sabí Sabí | Web | 17. prosince 2012 v 22:46 | Reagovat

[107]: ... no

110 Sabí Sabí | Web | 17. prosince 2012 v 22:46 | Reagovat

[108]: nemáš zač, ty jsi :') jojo ;-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama