Listopad 2012

Dneska byl ten NEJLEPŠÍ tenis,a den.

29. listopadu 2012 v 21:09 | Sabí:3 |  Deníček :'3

Dneskaaa♥

Alohaa! ♥ já vím, dneska jsem vás celkem zanedbala,ale musím vám tu povyprávět (jako každé úterý, a čvrtek) jak mooc dokonalé, nádherné,nejlepší super to bylo ! ♥ A že bylo♥ Prostě byla tam kamarádka, a jeho ségra :') ( má tři ségry , fajn holky- které všechny hrají tenis, stejně jako on) . Kamarádka potom odešla, a byli jsme tam ( v jedné místnosti - jakoby druhé tělocvičně) já, on ,jeho ségra. :O:3:D:-* a prostě to bylo úplně krutopřísnědémonský dokonalý ! :3♥ a vždycky se na mě díval ,mmm:D:-* . Potom odešla i jeho ségra, a my tam zůstali sami, a kecali jsme, a táák :'):3♥ je prostě úžasný:'):3 Jinak naše trenérka mě děsně pochválila, že mi to jde. Ta ségra od něho♥ říkala, že na to, že to hraju tři měsíce, jsem úžasná ♥. A on♥ mi řekl, že někteří se hrát tenis dobře naučí klidně i za rok . ♥ ( mm, myslím, že narážel na mě:O:D:3;*) .
Tumblr_m173zw4qlp1qgfoooo1_400_large

I love Demii Lovato ♥ :'333333333

28. listopadu 2012 v 19:19 | Sabí:3 |  Deníček :'3

Dneska jsme psali test z Angličtiny.

Týjo,dneska jsme psali test z Angličtiny, který byl předem hlášený. A hádejte co jsem dostala? Jedničkuuu .MMM, abych se pravdu přiznala..pomáhalo mi asi tak 2 lidi . -_-:D:3 ale tak co . Taký Vašek ,,chceš poradit ? " :) tak kdo by to nebral, že jo -_-:DD:3 a Anetkaa :* mi taky poradila, takže to je v pohoděěě ♥ :) . Jsem hrozněě ráda, že mám jedničku, týjo , další do sbírky. Jinak na čtvrtletí mi vychází dvě dvojky, a jedno 1-2 ( v Angličtině , což dneska jsem to napsala na 1 takže už mám jedničku) . týjoo,a nakonec třídní dutku mít nebuduuu ! yeaaah , jsem ráda.

Ve škole to dneska celkem dooost uběhlo, měli jsme jen 5 hodin, tak proto :DD:3:*
ÁÁáágrrr . včera na tenise to prostě byloooo náprosto dokonaléé. hmm, na tenise to jakože ušlo. Bylo fajně. Joo, kecaly jsme s nim, a v pohodě si myslím :'):3 ale jako že by z toho mohlo být něco víc nebo tak, tak to určitě néé :/:3♥

Tumblr_mcvcxqcwrx1rt3jlno1_500_large
Demi ♥ božeee ona je tak dokonalá,nádherná, boží, skvělá, úžasná no prostě jii milujuuu ♥

Věci ,,Americáááno. " - názor?

28. listopadu 2012 v 17:59 | Sabí:3 |  Názory :'3
Já prostě žeru všechny tyhle věci se stylem Ameriky, možná je to tím, že bych se do Ameriky ráda podívala. :3 :D:* Mám toho děěsně moc ! OD triček,až po legíny, tílka, kraťasy, a tašek . Všechny ty vzory jsou naprosto úžasný:') Někdo třeba říká ,že to bylo zezačátku sice super,ale že teď není, protože to má každý jooo je to pravda no, ale i tak . Ten kdo to nosí jen proto, že se mu to líbí - tomu nebude vadit, že to má hodně lidí okolo. Já to třeba nosím, protože se mi to líbí. A i kdyby to mělo 545424584545 lidí bude mi to úplně ukradené, protože mě se to prostě líbííí ! :*
580998_477060278982207_102380621_n_large

Project x - 2012

28. listopadu 2012 v 17:29 | Sabí:3 |  Recenze :'3

Project x - 2012

všichni říkali, že je to děsně úžasné, tak abych nebyla pozadu, mrkla jsem se na to .a jaký mám na tento film názor já ?

Projekt ,,8 dní. " - den IIIIIII (Sportování)

28. listopadu 2012 v 15:49 | Sabí:3 |  Projekty :'3

Den IIIIIII (Sportování)

Promiňte, že tento projekt tu už skoro týden nebyl ale nechtělo se mi nebyl čas.

Sportování ? abych pravdu řekla, nikdy mě sportovat nebavilo. Byl to pro mě ztracený čas, radši jsem seděla u compu,nebo se nudila doma, a nic nedělala. Jenomže jeden den se to změnilo. vzpomněla jsem si na tátu ♥ je po smrti. víte , můj táta byl sportovec , hrál fotbal za naše město, a ze všeho nejvíc miloval hokej. Já už taky byla párkrát na hokeji, a je to prostě úžasné. Miluju ty naše hokejisty ! A vlastně jsem si uvědomila, že mám tolik věcí po něm. !

Začal mě sport bavit. . začala jsem se o něj více zajmat.

Začla jsem hrát tenis, sledovat více hokej . Střádala jsem informace o hokeji,a začali mě bavit i jiné sporty jako je třeba florbal, basket , stolní tenis , voleyball ,atd. Všechno mě to náramně chytlo.

My day - tennis .

27. listopadu 2012 v 20:39 | Sabí:3 |  Fotogalerie:'3

Jen tak ,pro představivost, co dělám,když jdu na tenis :'3

Čuuusss, nezlekněte se :'DD:3
-takžee to je před tenisem ♥ ,miluju to tílko je nike, hhhhhyyy . No jak vidíte, nachystala jsem si pálku- nebo-li raketu.
A jde se na věc- tedy na chystání .

Ulitý den ze školy , tenis , a odpočinek doma.

27. listopadu 2012 v 15:39 | Sabí:3 |  Deníček :'3

Nakonec jsem k tomu zubaři nešla - teda nemohla.

Božeee, jak mě to sere, normálně chápete to ? -__- mám rýmu,kašel atd ,a mamka volala zubařce jestli mě ošetří, a ona říkala ,,v žádném případě." božeee . Maximáálně jsem zanedbala školu,ale zase jsem se měla fajně domaa:3 takoveej odpočinek, fakt že jo . Můj bráška se tu dívá asi už po 56845454545454895 čtvrté na nějakou jeho pohádku,a už mi z toho hrabe ! Fakt že jo ! :3;* Jééžišššš. Dneska jsou třídní schůzky :OO:D:3 Myslím, že to nebude nic hrozného,protože tam bude naše ,,zastupující třídní." a né naše ,,pravá třídní." takže to bude fajn ..no prostě ujde to :D:3 hej já vím, že mi jebe noo:'):3:* . Jinak dneskaaa jdu na teniiiis :333 týýjoo jak já se těším , ňáááách:'D:3 to bude sranda, doufám ,že tam bude, MUSÍ TAM BÝT. ale raději ani nedoufám:'):3:* jak já se už těším až zase po 5-dnech chytím mého miláčka - neee ani na to nemysli . no prostě moji páálku Wilson fakt luxus !:3 na tenis ,a zase si zahraju. Až zase uvidím ty retardy co tam se mnou chodí. A taky se těším už na Claudí (moje nejlepší kamarádka)

Slováci mě fakt serou -_- furt mají nějaký ,,strajk. " sice ani nevím co to je ,ale grrrrr, tolik dní volna ? chtěla bych.
Chystám pro vás další projekt (y) . těšte se :-*
Tak hodně trochu mě chytl zase minecrafttt. Kámo, zase se do toho vžívám úplně :33 ňuuuch:D
Všimli jste si ,,změnu . " designu ? joo fakt , že jo furt mě to baví měnit ! :D:3 i když se vám nelíbí mě jo tak je mi to celkem jedno, protože já hoo žeruuuu!:DDD:-*
Fred-calmets3_large
( to tričko ,ňááááááááááách♥)

Moji milááčcii:3

27. listopadu 2012 v 13:53 | Sabí:3

Menu


Kontakty na měMé oblíbené blogy.

- tady na tyto blogy chodím nejraději ze všech ! Miluju jejich styl psaní, miluju jejich designy, jejich blogy, jejich bláboly deníčkovské , žeru každé jejich slova. Prostě závisláček.
-Chceš tam patřit ? Tak třeba napiš komentář, a já se ti podívám na blog, a možná tě o to požádám sama , co ty víš. Choď tady pravidelně, já si tě budu víc všímat,a pak už to půjde samo, muhahaha:3

Nakupovací den , hamburger, a náramky přátelství.

26. listopadu 2012 v 19:22 | Sabí:3 |  Deníček :'3

Vánocee jsou tadyy, vánocee jsou tady.

- Jo, trapnej název, sama vím, že vánoce jsou skoro až za měsíc, ale i tak. Chytla mě vánoční nálada, a vše kolem ní. Už jak jsem šla ze školy s Claudí, jsme si domluvily, že půjdeme dneska nakupovaat dárečky♥. Takže jsem s ní šla domů, a pak jsme šly rovnou ke mě domů, kde mi maminkaa dala nějaké peníze, já si vzala i svojí kasu, a šly jsme nakupovatt. Tak různě, znáte to , ťamíci, kik, tesco, atd. Bylo FAJNĚ ! Aby jste pro představu jen tak věděli , co jsem koupila tak. .. Mamce : Takové, jakoby rukavice - co nejsou jakoby na prsty , pěnu do koupele, a dvě vonné tyčinky - s olejíčkem.. dále .. taťkovi dva DVD - horory. (miluje dvd ,a horory, stejně jako já , tak jsem to zkombinovala, a koupila jsem mu tyto dvd ) . potom .. Dědovi voňavku - přesněji toaletní vodu . a mé nejlepší kamaráce Velkou voňavku, sluneční brýle, naušnice .. tyto věci si sama vybrala, jako já jsem si vybrala to, co mi má koupit ona. Samozřejmě toto není vše, co jsou mé vánoční dárky- budu toho kupovat ještě víc, ale myslím, že pro tento menší nákup toto bohatě stačilo! Všechno jsme završily sladkou tečkou - no , spíš slanou . Hamburgerem, čínskými nudlama, a gyrosem. mňam ! ještě teď jsem přejezena. Jo, a ještě něco. Claudí nám koupila takové dva gumové - dost tlusté , náramky , na kterých je napsáno ,,best friends . " týjo, úplně ji mám ráda, a překvapila mě. Moc se mi ten náramek líbí!:')


Někdy mám takový pocit, že nevím co chci,a že jsem jiná než ostatní.

25. listopadu 2012 v 20:19 | Sabí:3 |  Názory :'3

Někdy nevím co chci ...Někdy se cítím tak odlišná...

Vím, že důležité je pro mě to ,abych byla s rodinou, s mými kamarádama, a abych byla šťastná. Jenomže, je to všechno ? Vážně mi stačí jen tyhlety věci ? Vážně toho nechci víc ? Jo, já vím, někdy jsem fakt sobecká,ale vždy myslím alespoň trochu na druhé. Připadá mi trapné ,když někdo někoho uráží , fakt jakože hodně , když už to přesahuje hranice. Když už mu přeje smrt. Myslím,že NIKDO si nezaslouží smrt, že všichni tady jsou kvůli nějakého důvodu, mají takové poslání, proč zrovna oni tady jsou. A jak se tak říká. ,,Většinou až člověka ztratíš, uvědomíš si , jak moc pro tebe znamenal, a co pro tebe znamenal. " .